KURU İNCİR

Kalite

Lerida,Garland,Protoben,Layer,Pulled,Naturel ve bağlama tiplerinde 1 sınıf,2.sınıf ve endüstriyel

BOY

10 - 9 - 8 - 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1

KARTON KOLİ

12 kg/ 10 kg / 9,6 kg / 12 kg 1000gr x 12/ 10 kg 2,5 Kg x 4 / 12 kg 3 Kg x 4

DÖKME KARTON

5 kg , 10 kg , 12 kg

Kuru incir şeker A, B, C vitaminleri taşımaktadır. Tedavide mushil ve kuvvet verici olarak kullanılır.
Eski uygarlıklarda verimlilik sembolü olarak kabul edilen, tüm kutsal kitaplarda anılan incirin ana vatanı Türkiye'dir. Kuru incir, içerdiği besin ögeleri ile insan vücudu için gerekli enerjiyi en iyi şekilde sağlamaktadır.

Ege Bölgesi'nin en kaliteli incirlerinden özenle seçilerek ambalajlanan Kuru İncirimiz, TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yöntemi ve HACCP Sistemlerinin güvencesiyle tüketiciye sunulmaktadır. Projemize kayıtlı üreticilerimiz tarafından kerevetler üzerinde kurutulan incirler girişte yapılan ilk kontrollerin ardından işleme anına dek  soğuk hava depomuzda saklanır.
Fabrikada aflatoksinli incirlerin ayıklanması, yıkama,  kurutma  ve masada elle ayıklayıp şekil verme işlemlerinden  geçen incirler paketlendikten sonra metal dedektörden geçirilir.
İncir, kan basıncının dengelenmesinde önemli bir mineral olan potasyum  kaynağıdır. Beslenmemizde tuzun önemli bir yeri olması, bunun yanı sıra yeterli potasyum kaynağı içeren gıda tüketmememiz, hipertansiyonun önemli sebeplerindendir. İncir bu açığımızı kapatacak  ve yüksek tansiyonu önleyecek önemli bir gıdadır.
Ayrıca yüksek lif içeriği  diyet programlarının önemli bir parçası olup, kilo kontrolüne yardımcı olur.
 

TAKİP EDİN
izmir web tasarım

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 goldenfood.eu