Anasayfa HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Goldenfood Group Co. Yöneticilerimizin 40 yıllık tecrübe ve iş bilgisi ile 1998 yılı başında İzmir de kurulmuştur. İzmir de Tarım Ürünleri ve Gıda ürünleri üzerine faaliyete geçen firmamız,Özellikle Kuru meyve,Taze meyve ve sebze pazarında uzun yıllardır çalışmış deneyimli kadrosu ile sektörde saygın bir konumu hedeflemektedir. Fabrikalarımız Aydın il sınırları içindedir.
 
Kuru incir, Kuru kayısı, kayısı çekirdeği, Kuru üzüm, kuru erik, Kuru vişne, Dut kurusu ve benzeri bir çok kuru meyve ürünlerini Malatya, Aydın ve İzmir de işlemekte ve paketlemekte olan firmamız, yaş meyve ve sebze ve bakliyat konusunda da tarımcılık ve tarla üretimi yapmakta ve bu ürünleri yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır. Firmamız üretimin her aşamasında tüm ürünlerimiz için titizlikle kalite kontrolü yaparak müşterilerin (alıcıların) arzu ve talepleri doğrultusunda birçok paketleme seçeneğine sahiptir.
 
Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Goldenfood Group , tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirerek, son teknolojiyi kullanarak, kalite ve hijyenden asla ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.Bu doğrultuda üretiminde kaliteyi her zaman ilk planda tutan Firmamız tüm üretim aşamalarında son teknolojiyi kullanır.Esas olarak Goldenfood Group, tüketicisinin damağında lezzet olmayı ve hep öyle kalmayı kendine hedef edinmiştir. Tarımcılık ve Gıda sektöründe, hep daha kaliteli, hep daha lezzetli ve daha fazla çeşitle, ihracatta ve tüm Türkiye de tanınan bir marka olmayı kendine ilke edinmiştir. Kalite bizim için gerekliliğin de üstünde bir olgudur. Kalite, firma felsefemizin bir parçası olup, güvene dayalı başarımızın temel taşıdır.

Bizim hedefimiz, Özellikle Taze meyve ve sebzeyi optimal üretim kalitesiyle teslim etmektir. 
Optimal sözü bizim için son tüketicinin, müşterilerimizin ve yasa koyucuların tüm istemlerini yerine getirmek, yani

1-sağlıklı, taze, lezzetli ve göze hitap eden mal demektir

2-lojistik açıdan dayanıklı ve pratik kullanışlı mal demektir

3-zirai ilaçların kabul edilebilir maksimum kalıntıları, katkı maddeleri, etiketleme, kalite normları ve ambalaj malzemesi normları ve daha bir çok hususla ilgili yasal talimatlara uygun mal demektir.
 
Goldenfood Group Co. organik ürünler de dahil olmak üzere Türkiye deki tüm teslimatçılarımızdan sorumludur.
"Optimal kalite bizim için en yüksek önceliktir, müşterilerimize de bu kalite güvencesini verebilmek için düzenli kontrollerin ve laboratuvar incelemelerinin yanı sıra her üretim bu üreticilere yerinde danışmanlık ve eşlik etmek bizim için son derece önemlidir. Zirai ilaç kalıntısı konusunun burada özel bir konumu vardır. Üreticilerimiz bu hususta son derece hassas davranmakta olup, zirai ilaç kullanımının iyileştirilmesi için sürekli çalışmalar yapıyoruz."

Goldenfood Group Co. optimal ürün kalitesine büyük değer vermektedir!

Konsept:
Bizler, daha henüz üretim safhasındayken kalite güvencesi olmasını savunuyoruz. Çünkü ancak o zaman sorunlar daha ortaya çıkmadan önce engellenebilir.
Goldenfood Group Co. Yöneticileri devamlı ilişki içinde olup, düzenli olarak yerinde yaptıkları kontrollerle tarım alanında pratikde de kurallara iyi uyulduğundan emin olmaktadırlar. 
Bunun haricinde yukarıda adı geçen elemanlarımız zirai ilaç konseptlerinin kontrolü, endüstri ve araştırma sektöründen uzmanlarla workshop organizesi gibi görevleri üstlenmekte ve üreticileri GlobalGAP sertifikası alma konusunda desteklemekte ve GOLDENFOOD müşterilerinin istemlerine tam cevap verebilecek şekilde bilgilendirerek, yetiştirmektedirler.

Kontrol:
Müşterilerimize sürekli olarak sağlıklı kalite garantisi verebilmek için tarafimızdan ticareti yapılan ürünlerdeki zirai ilaç kalıntılarını kontrol ediyoruz. Tarım alanının bulunduğu yerin iklimi, daha önceki analizlerin sonuçları ve miktarlar gibi çok sayıdaki etkilenme faktörünün analizinden sonra kalite yöneticilerimiz bir problem şeması saptamaktadırlar. Veri bankasından elde edilen kapsamlı laboratuvar sonuçlarını, istendiği zaman müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz
Kalıntı oranı:
Malı teslim eden her ayrı ayrı ülkede geçerli olan, yasal açıdan kabul edilebilir maksimum zirai ilaç kalıntısı oranlarına uyulması, üreticilerimizden beklediğimiz temel koşuldur. Bunun da ötesinde müşterilerin özel istekleri dikkate alınarak zaman geçirmeden üreticilerimize durumu bildirilir ve bu istek yerinde hayata geçirilir.

TAKİP EDİN
izmir web tasarım

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 goldenfood.eu